DIKĻU PILS RESTORĀNS JAU OTRO GADU IEKĻAUTS PRESTIŽAJĀ WHITE GUIDE NORDIC CEĻVEDĪ

Novembra beigās svinīgi atvērts Ziemeļvalstīs iecienītais un Baltijā arvien vairāk pamanītais restorānu ceļvedis “White Guide”, kurā Latvija ir pārstāvēta ar 30 restorāniem. Dikļu pils restorāns ieguvis 9.vietu starp Latvijas restorāniem Fine level kategorijā. Janis_Silins_WhiteGuide2018

Pagājušā gada ceļvedī mūsu restorāns ieguva 7.vietu, bet ņemot vērā kopējos rezultātus un puktu vērtējumu, neskatoties uz to, ka esam zaudējuši divas vietas, gan kopējais punktu skaits, gan punktu skaits par ēdienu ir augstāks kā pagājušo gadu.

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Rīgas tūrisma attīstības biroja atbalstu ceļveža izraudzīti eksperti ir paveikuši lielu darbu, iepazīstot un novērtējot Latvijas restorānus. Turklāt  šai reizē pieredzējušie eksperti ir apmeklējuši vairāk restorānu ārpus Rīgas, nekā tas bija pērn.

Svinīgā sarīkojuma laikā 29. novembrī Tallinā ceļveža izdevēju pārstāvis Harri Hansons sacīja, ka Baltijas restorāni sasnieguši tik augstu līmeni, lai arī citu valstu ēdiena cienītāji dotos uz Igauniju, Latviju un Lietuvu baudīt maltīti. Baltija gan nenozīmē tikai ēdienu, viesi tur gūšot vēl bagātāku pieredzi.

“White Guide Baltic 2018” iekļauti kopumā 160 restorāni. Divu gadu laikā, pēc Harri Hansona domām,  “White Guide” varētu būt 300 – 350 baltiešu restorānu.

“White Guide Baltic 2018” Latvijas restorānu sarakstā iekļauti šādi restorāni (alfabētiskā secībā): “Bibliotēka nr. 1”, “COD”, Dikļu muižas restorāns, “Entresol”, “Ferma”, “Goldingen Room” (Kuldīgā), “Jonathan” (Amatas novadā), “Kannas” (Amatas novadā),  “Kolonāde”, “Le Dome”, “Laivas” (Jūrmalā), Liepupes muižas restorāns, 36. Līnija (Jūrmalā), “Locale”, Mālpils muižas restorāns, “Mo” (Liepājā) “Muusu”, “Per Se”, “Pļavas” (Ainažos), “Restorāns 3”, “Riits”, “Riviera”, Skrundas muižas restorāns, “St. Petrus”, “3 pavāru restorāns”, Valmiermuižas alusdarītavas restorāns, “Valtera restorāns”, “Vīna studija”, “Vincents” un “Zoltners” (Tērvetes pagastā).

Atšķirībā no iepriekšējā gada izdevuma, kad “White Guide Nordic” ar iekļautajām Baltijas valstīm bija pieejams drukātā veidā, 2018. gada ceļvedis būs vienīgi elektroniski – mājaslapā un mobilā tālruņa aplikācijā.

Mēs esam lepni par saviem sasniegumiem un par to milzīgs paldies, pirmkārt, jau mūsu īpašniekam Egonam Mednim, kas nesavtīgi uzticas mums un atbalsta, kā arī mūsu prasīgajiem viesiem, kas neļauj “latiņu” noslaist zemāk, bet turēt līmenī un turpināt attīstību.

Priecāsimies ar jums tikties mūsu restorānā!

 

 

No comments yet.

Atbildēt