Semināru un konferenču zāles

Ziemeļu zāle

Ziemeļu zāleKonferenču zāle atrodas pils pirmā stāva kreisajā spārnā. Šīs zāles apdarē dominē koks — griesti un sienu paneļi saglabājušies no 1896. gada un restaurēti 2003. gadā. Zāli rotā sūnu zaļa podiņu krāsns un gaiši brūnos toņos veidots kamīns no firmas Celms un Bēms (Zelm & Boehm) 1906. gada kataloga.

Zālē pieejams wifi internets. Platība: 70 m2

Ietilpība:  U-veids – līdz 25 viesiem; klases veids – līdz 37 viesiem; teātra veidā – līdz 50 viesiem

Cigāru zāle

RH_20131202_Bizness_014Cigāru zāle atrodas pils pirmā stāva labajā spārnā. Zālē saglabājušies oriģinālie koka sienu paneļi un griestu apdare. Šī ir vienīgā pils zāle, kurā saglabājies oriģinālais parkets. Restaurācijas laikā šeit ievietots skaists podiņu kamīns no firmas Celms un Bēms (Zelm & Boehm) 1906. gada kataloga.

Zālē pieejams wifi internets. Platība: 58 m2

Ietilpībagarais galds – līdz 14 viesiem 

Lielā zāle

Lielā zālePati lielākā pils zāle ir arī stilistiski atšķirīga no citām telpām. Gan sienas, gan griesti veidoti gaišos toņos, sienu grezno apgleznota keramiska josla. Zālē esošajam eklektiskajam kamīnam saglabājusies oriģinālā kroņa daļa, bet pārējās detaļas atjaunotas pēc vēsturiskām fotogrāfijām.
Šīs zāles griestus rotā antīki, ķēdēs iekārti kroņlukturi.

Zālē pieejams wifi internets. Platība: 117 m2

IetilpībaU-veids – līdz 37 viesiem; klases veidā – līdz 70 viesiem; teātra veidā – līdz 100 viesiem 

Klēts zāle

2008.gada septembrī atjaunoto Klēts zāli  grezno daļēji atsegtie senie mūri un stilizēti kroņlukturi. Cēlkoka grīda plašo zāli padara īpaši mājīgu. No klēts stiklotās verandas paveras jauks skats uz pili.

Zālē pieejams wifi internets. Platība: 179,5 m2

Ietilpība: U-veids – līdz 52 viesiem; klases veidā – līdz 100 viesiem; teātra veidā – līdz 150 viesiem