Svinību zāles

Lielā zāle

Pati lielākā pils zāle ir arī stilistiski atšķirīga no citām telpām. Gan sienas, gan griesti veidoti gaišos toņos, sienu grezno apgleznota keramiska josla. Zālē esošajam eklektiskajam kamīnam saglabājusies oriģinālā kroņa daļa, bet pārējās detaļas atjaunotas pēc vēsturiskām fotogrāfijām.
Šīs zāles griestus rotā antīki, ķēdēs iekārti kroņlukturi.

Platība: 117 m2

Ietilpība: Apaļie galdi  – līdz 80 viesiem; U-veids – līdz 8o viesiem; E-veids – līdz 105 viesiem; Kvadtrādveida galds – līdz 32 viesiem.
 

Klēts zāle

2008.gada septembrī atjaunoto klēts  zāli grezno daļēji atsegtie senie mūri un stilizēti kroņlukturi. Cēlkoka grīda plašo zāli padara īpaši mājīgu. No klēts stiklotās verandas paveras jauks skats uz pili.

Platība: 179,5 m2

Ietilpība: Apaļie galdi – līdz 140 viesiem; U-veids – līdz 110 viesiem; E-veids – līdz 145 viesiem

 

 

 Cigāru zāle

Cigāru zāleCigāru zāle atrodas pils pirmā stāva labajā spārnā. Zālē saglabājušies oriģinālie koka sienu paneļi un griestu apdare. Šī ir vienīgā pils zāle, kurā saglabājies oriģinālais parkets.
Restaurācijas laikā šeit ievietots skaists podiņu kamīns no firmas Celms un Bēms (Zelm & Boehm) 1906. gada kataloga.

Platība: 58 m2

Ietilpība: Garais galds – līdz 14 viesiem

 

 Veranda

100901_Diklu_pilsVeranda ir visgaišākā un saulainākā no pils zālēm ar lielisku skatu uz pils parku un veco muižas dīķi. Telpa rekonstruēta no jauna pēc veciem paraugiem, grīda veidota no brūni baltām flīzēm, kārtotām šaha galdiņa rakstā. Šeit viens no pēdējiem muižas īpašniekiem Manfrēds fon Volfs mīlējis vērot saules lēktu.

Platība: 57 m2

Ietilpība: Garais galds – līdz 36 viesiem