Kāzas

Kāzas – Kāzu organizēšana Dikļu pilī ir neaizmirstams, neatkārtojamu mirkļu pilns mīlestības apliecinājums. Ceremonija ainaviskajā dārzā un svinības kādā no sešām pils greznajām zālēm rada pasakainu noskaņu, kur savai otrajai pusītei teikt jāvārdu. Savukārt nakšņošana skaistajā Līgavas numurā ar rokoko stila mēbelēm un burbuļvannu būs bauda dvēselei un ķermenim.

 

Pils skaistās zāles un saloni, kur ieturēt gardu maltīti ar nevainojamu servisu, kā arī plašais parks āra aktivitātēm ir kā radīti arī privātām vai korporatīvām svinībām. Neliels pasākums tikai ar tuvākajiem vai grandiozi svētki vairākiem simtiem cilvēku Dikļu pilī – šī īpašā diena būs neaizmirstamu mirkļu un sajūtu pilna.

Mēs izvēlējāmies maģisko Dikļu pili, lai nosvinētu savu īpašo dienu 2017. gada rudenī un varam teikt, ka tas bija mūsu labākais lēmums. Jau no paša pasākuma plānošanas brīža un pašam pasākumam, kā arī līdz mūsu atvadīšanās, visa pils komanda mums lika justies tiešām gaidītiem un aprūpētiem. Visi darbinieki bija izcili – ļoti atbalstoši, profesionāli un ar lieliskām idejām, kas palīdzēja mūsu pasākumam būt tik ļoti īpašam, lai mēs un mūsu viesi to atcerētos ar siltām atmiņām. Pils šefpavārs mūs lutināja ar pasaules klases maltīti, un par mums rūpējās patiešām jauki un draudzīgi viesmīļi. Visi mūsu viesi novērtēja sniegto augsto apkalpošanas servisu. Mēs esam pateicīgi par mūsu pasākumu Dikļu pilī un noteikti atgriezīsimies šeit kādās no mūsu nākamajām svinībām. Visdziļākā pateicība visai Dikļu pils komandai.

Ar labiem vēlējumiem, Kevin & Gita Jones

Lūdzu aizpildiet rezervācijas formu!

Sūtīt

Ceremoniju un svinību vietas pils teritorijā

Kāzas pils lielajā zālē

Pati lielākā pils zāle ir arī stilistiski atšķirīga no citām telpām. Gan sienas, gan griesti veidoti gaišos toņos, sienu grezno apgleznota keramiska josla. Zālē esošajam eklektiskajam kamīnam saglabājusies oriģinālā kroņa daļa, bet pārējās detaļas atjaunotas pēc vēsturiskām fotogrāfijām.
Šīs zāles griestus rotā antīki, ķēdēs iekārti kroņlukturi.

Platība: 117 m2

Ietilpība: Apaļie galdi un pakavveida galds – līdz 84 viesiem; U-veids – līdz 8o viesiem; E-veids – līdz 105 viesiem; Kvadtrādveida galds – līdz 32 viesiem.

Kāzas Klēts zāle

2008.gada septembrī atjaunoto klēts  zāli grezno daļēji atsegtie senie mūri un stilizēti kroņlukturi. Cēlkoka grīda plašo zāli padara īpaši mājīgu. No klēts stiklotās verandas paveras jauks skats uz pili.

Platība: 179,5 m2

Ietilpība: Apaļie galdi un pakavveida galds – līdz 144 viesiem; U-veids – līdz 110 viesiem; E-veids – līdz 145 viesiem.

Pils Veranda

Veranda ir visgaišākā un saulainākā no pils zālēm ar lielisku skatu uz pils parku un veco muižas dīķi. Telpa rekonstruēta no jauna pēc veciem paraugiem, grīda veidota no brūni baltām flīzēm, kārtotām šaha galdiņa rakstā. Šeit viens no pēdējiem muižas īpašniekiem Manfrēds fon Volfs mīlējis vērot saules lēktu.

Platība: 57 m2

Ietilpība: Garais galds – līdz 36 viesiem.

Svinības pils parkā

Kāzu ceremonija pils teritorijā radīs karaliski pasakainu noskaņu gan jaunlaulātajiem, gan arī viesiem. “Jā” vārds var izskanēt jebkur – pils parkā, klētī, pils pagalmā, kā arī pils zālēs. Ceremonija parkā būs piemērota ikvienam, kas dod priekšroku burvīgai ainavai, vai arī vienkārši vēlas izbaudīt savu maģisko dienu tuvāk dabai.

Iedomājieties absolūtas greznības, miera un romantikas atmosfēru, gādīgu un personisku attieksmi, mierpilnu atmosfēru un īpašu Dikļu pils kompleksa izmantošanu, lai sajustu pasakainu noskaņojumu savā kāzu dienā. Šī ir iespēja nosvinēt vienu no dzīves laimīgākajiem mirkļiem brīvā dabā karaliskā gaisotnē. Šeit atrodas viss, ko vien jaunais pāris varētu vēlēties – skaists ainavu parks, dažādi eksotiski koki un dīķis.

Kāzu organizēšana ir mūsu sirdslieta,
jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums.

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!