Viesnīca

Svarīga informācija:

Pils individuālām rezervācijām ir slēgta, pieņemam rezervācijas no 5 numuriem. Par pasākumu, semināru, grupu un individuālajām rezervācijām, kā arī grupu ekskursijām, lūdzu sazināties, rakstot uz pils@diklupils.lv vai pa tālruni 26515445, 64207480 darba dienās no plkst. 10:00 līdz 16:00.

Viesnīca pilī, Vidzemē, tā ir karaliska atpūta ārpus Rīgas. Dikļu pils ir viena no Latvijas vēsturiskākajām un skaistākajām pilīm, kur aristokrātiskā mierā ļauties nesteidzīgai atpūtai, baudot mākslu, greznu interjeru ar senatnīgu eleganci, izcilas maltītes un dzīvesprieku atjaunojošas dabas SPA kūres. Pils lepnums ir tās restorāns, kas atzīts par vienu no labākajiem Latvijā, kā arī vērtīgā un plašā kamīnu un krāšņu kolekcija, ko papildina unikāla Latvijas mākslinieku gleznu izlase. Tas viss, nepilnas pusotras stundas brauciena attālumā no Rīgas, patīkami pārsteigs īstenus mākslas cienītājus, Dikļu pils noslēpumainajā mierā veldzējoties no ikdienas vai svinot dzīves notikumus ar izcili smalku garšu.

Pilī iekārtota izsmalcināta četrzvaigžņu Superior klases viesnīca ar 25 atšķirīga dizaina numuriņiem. Nakšņošana tajos ļauj baudīt īpašu atmosfēru – viesu istabas iekārtotas ar 19.gs. un 20.gs. antīkām mēbelēm, grezniem kamīniem un krāsnīm, skaistiem aizkariem un Latvijas mākslinieku gleznām. Atjaunotajā klēts ēkā Dikļu pils piedāvā vēl papildu 13 ekonomiskās klases mūsdienīgas divvietīgas istabas.

Dabas skaistumu pils parkā, kas plešas aptuveni 20 ha platībā, iespējams baudīt visa gada garumā – mierpilnās pastaigās, izbraucienos ar zirgu pajūgu vai kamanām, vizinoties laivā pa pils dīķi, ļaujoties makšķerēšanas priekam vai citām aktivitātēm. Gādīgais personāls palutinās ikvienu un rūpējas, lai atpūta Dikļu pilī būtu neaizmirstamu sajūtu piepildīta.

 

“Mēs Dikļu pili dēvējam par labo sajūtu laboratoriju, un īpašs mums ir katrs viesis. Mūsu sirdsdarbs ir ikvienam dāvāt neaizmirstamas sajūtas.”

Dikļu pils saimnieks Egons Mednis

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!