Konferences

Konferenču organizēšana Dikļu pilī būs neaizmirstams pasākums. Četras dažāda izmēra zāles un saloni ir lieliska vieta lietišķiem un radošiem pasākumiem. Pils darbinieki sarūpēs visu, kas nepieciešams konferenču organizēšanai, semināram vai komandas saliedēšanas pasākumam – gan spēcinošas un gardas maltītes, gan konferenču tehnisko aprīkojumu un radošu atbalstu. Dikļu pils ir īstā vieta pārrunām pāris cilvēkiem vai vērienīgai konferencei līdz 200 dalībniekiem. Senatnīgā interjerā, aristokrātiskā mierā un dabas tuvumā bieži var paveikt vairāk nekā pilsētas dunā, tieši tāpēc konferenču organizēšana pie mums Dikļu pilī ir īpašā cieņā.

Savu vadošo darbinieku semināram 2017. gadā izvēlējāmies Dikļu pili, jo mums ir svarīga pasākuma norises vieta un noskaņa. Semināra laikā visos organizatoriskajos un tehniskajos jautājumos tika nodrošināts pilnvērtīgs atbalsts, nobaudījām gardās pils šefpavāra gatavotās maltītes, kā arī mūsu darbinieki tika izmitināti gaumīgi iekārtotās viesu istabās. Veiksmīgais semināra rezultāts un mūsu darbinieku pozitīvās atsauksmes mūs mudinās arī turpmāk rīkot šādus izbraukuma pasākumus.

ABLV Bank valdes loceklis Romans Surnačovs

Lūdzu aizpildiet rezervācijas formu!

Sūtīt

Konferenču un semināru organizēšanas telpas

Pils Ziemeļu zālē

Ziemeļu zāle atrodas pils pirmā stāva kreisajā spārnā. Šīs zāles apdarē dominē koks — griesti un sienu paneļi saglabājušies no 1896. gada un restaurēti 2003. gadā.
Zāli rotā sūnu zaļa podiņu krāsns un gaiši brūnos toņos veidots kamīns no firmas Celms un Bēms (Zelm & Boehm) 1906. gada kataloga.

Platība: 70 m2

Ietilpība:  U-veids – līdz 25 viesiem; klases veids – līdz 37 viesiem; teātra veidā – līdz 50 viesiem.

Pils Cigāru zāle

Cigāru zāle atrodas pils pirmā stāva labajā spārnā. Zālē saglabājušies oriģinālie koka sienu paneļi un griestu apdare. Šī ir vienīgā pils zāle, kurā saglabājies oriģinālais parkets.
Restaurācijas laikā šeit ievietots skaists podiņu kamīns no firmas Celms un Bēms (Zelm & Boehm) 1906. gada kataloga.

Platība: 58 m2

Ietilpība: – Garais galds – līdz 14 viesiem.

Pils Lielā zāle

Pati lielākā pils zāle ir arī stilistiski atšķirīga no citām telpām. Gan sienas, gan griesti veidoti gaišos toņos, sienu grezno apgleznota keramiska josla. Zālē esošajam eklektiskajam kamīnam saglabājusies oriģinālā kroņa daļa, bet pārējās detaļas atjaunotas pēc vēsturiskām fotogrāfijām.
Šīs zāles griestus rotā antīki, ķēdēs iekārti kroņlukturi.

Platība: 117 m2

Ietilpība: – Apaļie galdi un pakavveida galds – līdz 84 viesiem; U-veids – līdz 8o viesiem; E-veids – līdz 105 viesiem; Kvadtrādveida galds – līdz 32 viesiem.

Pils Klēts zāle

2008.gada septembrī atjaunoto Klēts zāli grezno daļēji atsegtie senie mūri un stilizēti kroņlukturi. Cēlkoka grīda plašo zāli padara īpaši mājīgu. No klēts stiklotās verandas paveras jauks skats uz pili.

Platība: 179,5 m2

Ietilpība: Apaļie galdi un pakavveida galds – līdz 144 viesiem; U-veids – līdz 110 viesiem; E-veids – līdz 145 viesiem.

Par visiem jautājumiem, saistībā ar
konferenču organizēšanu, aicinām jautāt kontaktu sadaļā!

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!