Dikļu Pils - Izcila vieta Vidzemē

Sajūtu dāvana
Numuri
Skatīt visus

Atsauksmes

„Burvīgs sestdienas vakars karaliskā garā!“
Sātīgas brokastis, ērta gulta. Skaists skats pa logu. Noskatījāmies arī koncertu, kas notika pils klēts ēkā. Numuriņā visa nepieciešamā informācija gan par TV kanāliem, gan par WiFi un papildu pakalpojumiem, ieskaitot veļas mazgāšanu un gludināšanu. Iespējams paēst vakariņas izsmalcinātā restorānā. Redzējām brīnišķīgas senlaiku krāsnis. Numuriņā komplektiņš ar adatām un diegiem, kurpju tīrāmais sūklītis. Jūtamas rūpes par viesiem.
Ieva Cīrule
PHILIPS 25 gadu jubilejas pasākums
Liels paldies Dikļu pilij par Philips Baltijas komandas uzņemšanu mūsu 25. gadu jubilejas pasākumā. Viss bija visaugstākajā līmenī, esam ļoti gandarīti un priecīgi, ka savam pasākumam izvēlējāmies tieši Dikļu pili! Īpašs paldies visam personālam, kas mūs apkalpoja un restorānam par gardajām vakariņām! Lai arī pilī bija rezervētas visas istabas un bez mums bija arī cita grupa, nevienā brīdī to neizjutām, šķita, ka esam vienīgie. Vārdu sakot - tiešām izcila vieta!
PHILIPS BALTIC komanda
Veiksmīgs seminārs un pozitīvas atsauksmes
Savu vadošo darbinieku semināram 2017. gadā izvēlējāmies Dikļu pili, jo mums ir svarīga pasākuma norises vieta un noskaņa. Semināra laikā visos organizatoriskajos un tehniskajos jautājumos tika nodrošināts pilnvērtīgs atbalsts, nobaudījām gardās pils šefpavāra gatavotās maltītes, kā arī mūsu darbinieki tika izmitināti gaumīgi iekārtotās viesu istabās. Veiksmīgais semināra rezultāts un mūsu darbinieku pozitīvās atsauksmes mūs mudinās arī turpmāk rīkot šādus izbraukuma pasākumus.
ABLV Bank valdes loceklis Romans Surnačovs
Lieliska vieta, kur esi gaidīts
Dikļu pils ir kas daudz vairāk, nekā biju gaidījis. Te ir lielisks restorāns un viesnīca, un šeit patiesi jutos gaidīts. Tā izveidota senā ēkā ar aizraujošu vēsturi, par ko vairāk var uzzināt viesošanās laikā. Brokastis ar gardajām biezpiena kūciņām bija vienkārši apbrīnojamas. Iepriecināja arī SPA, kur baudīt vislabāko aprūpi ķermenim un garam. Viesnīca ir draudzīga ģimenēm ar maziem bērniem, ko nodrošina pils infrastruktūra, ieskaitot modernu liftu. Viesošanās laikā bija lieliska iespēja klausīties koncertu, kurā uzstājās viens no labākajiem Ziemeļeiropas ģitāristiem. Dikļu pils ir vieta, kas noteikti jāredz, un es kopā ar ģimeni vēlētos tur atgriezties.
Roberts, TripAdvisor
Maģiskā Dikļu pils
„Mēs izvēlējāmies maģisko Dikļu pili, lai nosvinētu savu īpašo dienu 2017.gada rudenī un varam teikt, ka tas bija mūsu labākais lēmums. Jau no paša pasākuma plānošanas brīža un pašam pasākumam, kā arī līdz mūsu atvadīšanās brīdim, visa pils komanda mums lika justies tiešām gaidītiem un aprūpētiem. Visi darbinieki bija izcili – ļoti atbalstoši, profesionāli un ar lieliskām idejām, kas palīdzēja mūsu pasākumam būt tik ļoti īpašam, lai mēs un mūsu viesi to atcerētos ar siltām atmiņām. Pils šefpavārs mūs lutināja ar pasaules klases maltīti, un par mums rūpējās patiešām jauki un draudzīgi viesmīļi. Visi mūsu viesi novērtēja sniegto augsto apkalpošanas servisu. Mēs esam pateicīgi par mūsu pasākumu Dikļu pilī un noteikti atgriezīsimies šeit kādās no mūsu nākamajām svinībām. Visdziļākā pateicība visai Dikļu pils komandai. Ar labiem vēlējumiem, Kevin & Gita Jones”
Kevin & Gita
SPA nedēļas nogale
Paldies Jums liels par vienreizējo SPA nedēļas nogali pie Jums. Būšu atklāta, es esmu vienmēr bijusi ļoti skeptiska pret SPA un kur nu vēl ārpus pilsētas, bet Jūsu serviss apgāza visus manus stereotipus! Esmu jau vairākiem ieteikusi brīvdienas pie Jums! Paldies Jums!
Sandra Svētiņa (projektu vadītāja, HAVAS)
Vieta starptautiskai konferencei
Dikļu pili izvēlējāmies par vietu mūsu uzņēmuma starptautiskās konferences rīkošanai. Mūsu kuplo kompāniju uzņēma ļoti profesionāli un pielāgojās visām mūsu vēlmēm, izsakām lielāko pateicību restorāna šefpavāram par izsmalcinātu un garšīgu ēdienu pagatavošanu. Viesnīcas numuri un SPA zona ir patīkama vieta, kur pārdomāta katra detaļa un viennozīmīga vieta, kur atpūsties gan kolēģu, gan draugu vidū! Iesaku un noteikti atgriezīsimies vēl!
RMP recycling technologies komanda
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!